KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222064
nr 1422 2064
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), "Båtar i Långholmskanalen". Signerad, daterad 1961. Olja på duk, 23x32, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:53:16
27/9 17:33:53
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl